x

NAJDI PRO SEBE SPRÁVNÝ PRODUKT

Víme, že každá žena je originální s trochu jinými potřebami a touhami. Všechny však spojuje jedno – chtějí se cítit v období své periody pohodlně a bezpečně. Proto jsme vyvinuli rozdílné výrobky, které pokryjí potřeby každé z vás.

product category

HYGIENICKÉ VLOŽKY

Kotex hygienické vložky jsou ideální volbou. Silně savé jádro z absorpčního materiálu efektivně zachytí a drží tekutinu uvnitř. Kotex hygienická vložka je na dotek sametově hebká, jemná k pokožce a díky svému tvaru poskytuje během periody neuvěřitelné pohodlí. V nabídce Kotex hygienických vložek lze vybrat varianty s křidélky nebo bez nich.

TAMPONY – KOTEX ACTIVE

Tampony Kotex Active jsou určeny aktivním ženám. Tampony díky více směrným drážkám poskytují větší sací plochu, zaručují pohodlí a maximální ochranu i při větší fyzické aktivitě.

product category
product category

TAMPONY – BASIC LINE

Tampony Kotex Basic line nabízí jedinečnou ochranu díky speciálně tvarovaným vláknům z viskózy. Maximální svobodu pohybu, pohodlí a spolehlivost při použití. Unikátní “Twist&open“ systém pro pohodlné vybalení tampónu. Vlákna poskytují vyšší absorpci díky trojlaločnému průřezu vlákna.

TAMPONY – ULTRASORB

Tampony Kotex Ultrasorb mají speciálně navržené modré absorpční jádro, vyrobené z vysoce absorpčních vláken, které zabrání protečení. Hladký hedvábný povrch a zaoblenou špičku pro snazší zavádění. Unikátní “Twist&open“ systém pro snadné rozbalování tampónu. Jednotlivé tampóny balené do stylových pastelových barev vyjadřujících sebevědomí i v období periody.

product category

Slipové vložky

Kotex slipové vložky jsou hedvábně jemné na dotek a jsou navrženy tak, aby byly šetrné k pokožce. Kvalitní materiál bezpečně absorbuje vlhkost a pomáhá udržet pocit čistoty a svěžesti po celý den. Varianta Long – extra dlouhé slipové vložky pro extra ochranu.

product category
Cookie Nastavení