x
Nezařazené

Revoluce v klíně

Úzké bikiny a tanga žádají perfektně depilovaná třísla, zkuste se zamyslet i nad partiemi s nimi sousedícími. Uvidíte – může to být docela zábava.

Hollywoodská hvězda Kate Winslet prý mnoho trpěla při natáčení diváky i kritikou velmi ceněného filmu Předčítač, musela totiž obětovat svou krásu. V médiích zmiňované utrpení způsobila jedna zdánlivě bezproblémová dobová reálie. Při četných milostných scénách musel zůstat její klín přirozeně „zarostlý“. Herečka se dokonce nechala slyšet, že si připadala jako z pravěku. Bulváry podaná pikantérie z filmového zákulisí je trochu k pousmání, ovšem signalizuje pro dnešní ženy velmi zajímavé téma, kterým je úprava jejich klínu.

Místo pro módu

Vzhled intimních partií, ač vždy zůstanou výhradně na očích vás a vašeho vyvoleného, podléhá aktuální módě. Na rozdíl od trendů v oblékání však v ní retro nevládne. Ohanbí se každopádně upravuje. Nenechává se bez povšimnutí, jak tomu bývávalo. Depilovat si klín představuje v mnoha ohledech jiný zážitek než ku příkladu holení nohou. Nevšedně zkrášlené intimní partie lze považovat za malé tajemství každé ženy. To proto je ženy rády nosí a muži ještě raději poodhalují.

Nenechte se mýlit a nemějte holení intimních míst za výstřelek dnešní frivolnější doby. Jeho historie sahá až do starého Egypta, kde vyholené ohanbí patřilo k výbavě urozených žen, napodobující manželky faraóna. Ve starém Řecku pak depilace intimních míst sloužila ke zdůraznění krásy ženské i mužské postavy. Středověká Francie ponechala péči o klín především mužům u dvora, tenkrát totiž bylo v módě nemít na těle jediný chloupek. Zbavování se chloupků neznamená žádný prohřešek vůči přírodě. Porost klína je sice přirozený, ale chloupky nemají žádnou důležitou funkci. Ba naopak, mnozí lidé se začínají holit kvůli hygieně, aby zabránili nepříjemnému odéru potu.

Trendové úpravy

V trendech v úpravě klínu stále kraluje úplné vyholení, dále pak mechový trojúhelníček na centimetr přesně zastřižený s jasně ohraničenými konturami a nakonec úzká vertikální čára, vedoucí středem klínu (mluví se o ní jako o navigační dráze). Nejnovějším hitem v depilování klínu je tzv. „genitální grafika“. Jde o specifický druh úpravy intimních partií, který kombinuje úplnou depilaci nejodlehlejších partií klínu s designovou úpravou porostu nad nimi a případně v tříslech, včetně jeho barvení a zdobení kupříkladu štrasovými kamínky. Doporučujeme vám na ni zajít do specializovaných kosmetických salonů.

Pokud chcete pečovat o svůj klín a toužíte po nějaké zdobnější variantě (než jen Venušin pahorek dohladka vyholený), tak se nejprve smiřte s tím, že se minimálně dva týdny nebudete holit. Chcete-li získat prostor pro fantazii, vynechejte i třísla a nechte růst každý chloupek. V den D si připravte pěkně nabroušený holicí strojek (nejlépe pánský, jsou ostřejší), s nímž se vám dobře manipuluje, průhledný sprchový gel a příruční zrcadlo, abyste měla nad celou situací stálou kontrolu. Ve sprše nebo ve vaně se nenechte ničím vyrušovat, abyste se nezranila nebo neudělala špatný tah. Připravte se na to, že vám celá paráda vydrží čtyři až pět dní. Pokud ji budete chtít nosit nadále, budete muset depilaci obnovit. Možná vás potrápí i červené pupínky, které se na oholeném klíně mohou začít tvořit. Neztrácejte trpělivost, kůže si potřebuje na zásah břitem zvyknout. Navíc teplejší měsíce tvorbě podrážděných míst více přejí. Zkuste klín udržovat v suchu labutěnkou s trochou neparfemovaného tělového pudru.

Trendové „klínové písmo“:

Pokud chcete bodovat u přímořské „módní policie“, pak si doma nezapomeňte:

  1. Brazilská depilace(čistý klín bez jediného chloupku)
  2. Úzká čára
  3. Véčko
  4. Trojúhelníček(přesně a čistě zastřižený tvar porostu v klíně)
  5. Genitální grafika(grafické ornamenty zdobící tělo)
Cookie Nastavení